Naše techika

CAS 25 – Š 706 RTHP 

CAS 25 se skládá z podvozku Škoda 706 RTHP s prodlouženou kabinou pro řidiče a sedm členů osádky, nádrže na vodu, čerpacího zařízení, pěnotvorného zařízení a účelové karosérie, která tvoří současně skříně pro požární příslušenství a čerpací zařízení.Zkrácené označení CAS 25 RTHP - znamená, že se jedná o cisternovou automobilovou stříkačku s jmenovitým průtokem vody 2 500 l/min. na podvozku Škoda 706 RTHP.

 

CAS 32 – T 138

Cisternová automobilová stříkačka CAS 32 T 138 je jedním z největších hasičských vozidel. Je určena pro zásahy s velkou spotřebou hasebních látek. Má velmi dobré jízdní vlastnosti jak na silnici tak i v terénu. Je vlastně universálním vozidlem. V současné době se již nevyrábí. Toto vozidlo má dvě otočné proudnice umístěné na manévrovací plošině nad nádrží pro vodu.Zkrácené označení CAS 32 T 138 - znamená, že se jedná o cisternovou automobilovou stříkačku s jmenovitým průtokem vody 3 200 l/min. na podvozku Tatra 138.

 

 

DA Avie 30  SAVIEN 

Dopravní automobil Avie 30 SAVIEN na podvozku A 30. DVS-dopravní vozidlo s přenosnou motorovou stříkačkou, 12 množství vody dodávané stříkačkou ve 100l/min, A 30-označení podvozku.

 

Jednonápravový skříňový přívěs pro PS 12

Tento přívěs je upravený pro uložení a přepravu motorové stříkačky PS 12 s příslušenstvím a požární výzbroje. Je určen pro jízdu ve vleku za tažným automobilem po komunikacích všeho druhu.

 

Další zařízení a technika:

Plovoucí čerpadlo AQA – FESCH KAWASAKI 1200l/min

Požární stříkačky         PPS  8

                                   PPS 12

                                   PPS 15

                                   PS   16-dvoukolová

Ruční koňská stříkačka z roku 1914 od firmy Smékal

Radiostanice Bendyx a Motorola

Zásahová obuv zn. ZEMAN

Zásahové kabáty FIREMAN V.

Přilby GALET

Vysokotlaká souprava WAP

2 Elektrocentrály s výkonem 2x 3KW

Mobilní osvětlovací stožár s 4x 500W

Osvětlovací stožár s 2x500W

Halogeny

Elektrická časomíra se sklopnými nástřikovými terči

Dýchací zařízení SATURN

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one